o nás

Výučba angličtiny plná zábavy, bez známok a s efektívnymi výsledkami

Ak sú prvé skúsenosti detí s angličtinou príjemné, motivujúce a pútavé, budú mať po celý život vždy pozitívny vzťah k jazyku, a preto ….

v Bettys Academy pomáhame deťom
vo veku od 5 do 10 rokov vybudovať pevné základy anglického jazyka
hravou a veselou formou.

Ale neostávame len pri tom!

Náš štýl výučby angličtiny podporuje u deti kreativitu, otvorenosť, nachádzanie riešení na problémové situácie, naučia sa reagovať na rýchlo sa meniaci svet a samozrejme vybudujú si pevné základy anglického jazyka.

Vaše deti majú obrovský vrodený potenciál, ktorý rozvíjame a podporujeme na lekciách:

Pohybové aktivity spojené s gestami pomáhajú deťom zapamätať nové slovíčka  omnoho ľahšie, osvojujú fyzickú koordináciu a rozvíjajú komunikáciu.

Vďaka pracovným listom, ktoré sú vytvorené na mieru každého kurzu, a tiež tvorivých dielní si deti rozvíjajú svoje logické myslenie a predstavivosť v anglickom jazyku. 

Vo všetkých našich aktivitách nájdete mnoho piesní, rýmovačiek, kde deti pracujú na porozumení, koncetrácii a zvyšovanie slovnej zásoby.

BETTYS ACADEMY

Milujeme to, čo robíme

Sme skupinka ľudí, ktorí sú presvedčení, že tento svet nám ponúka veľa možností, výziev, príležitosti a vzájomného porozumenia. V snahe dosiahnuť tento cieľ sa potrebujeme učiť jazyk. Jedným z týchto jazykov, ktorým sa dá dorozumieť takmer na celej planéte, je ANGLIČTINA.

Pevne veríme, že ….

Nevyučujeme len angličtinu, ale odovzdávame aj samých seba

Výučba angličtiny sa nedá odpojiť od osoby vyučujúceho, ktorý vplýva aj na vaše deti.

V Bettys Academy považujeme za dôležité, aby ste vedeli čím sa riadime, aké sú naše princípy a filozofia. Záleží nám na tom, aby sa naše základné hodnoty stretávali s vašimi, pretože len tak môžeme skutočne pozitívne vplývať na vaše deti.

Milí rodičia, spoznajte naše hodnoty, ktorými sa riadime:

 • Vľúdnosť

  Zakladáme si na ľudskom prístupe pri každej komunikácii bez ohľadu na situáciu.

 • Rešpektujeme iných

  Podporujeme solidaritu ku každému a rešpektujeme každého človeka bez ohľadu na rasu, farbu pleti, jazyk, vieru a náboženstvo, na národný a sociálny pôvod.

 • Úprimná komunikácia

  Zakladáme si na úprimnej a asertívnej komunikácii v organizácii. Úprimná komunikácia je základ.

 • Nadšenie a zábava

  Nadšenie a zábava nájdete vo všetkých našich činnostiach. Máme radosť z toho, čo robíme.

 • Tvorba tých najlepších produktov

  Príprava na kurzy je vopred naplánovaná a odborne podložená. Je to niekoľkomesačná príprava. Chceme vytvárať tie najlepšie produkty s najlepšími výsledkami.

 • Neustály progres, nie perfekcionizmus

  Nie sme perfektní, ale každým dňom sa snažíme zlepšovať. Neustále hľadáme riešenia na problémy a vzdelávame sa.

 • Celoživotné vzdelávanie

  Dôležité je, či sa vieme prispôsobiť meniacemu sa svetu. Vzdelávame sa, aby sme mohli vytvárať ešte lepšie produkty pre klientov.

 • Nie sme pre každého

  Máme nulovú toleranciu pre nenávisť, sťažovanie sa a ohováranie. Namiesto toho hľadáme spoločné riešenia na dosiahnutie nášho cieľa, pretože to je lepšia budúcnosť pre spoločnosť.

Srdcom Bettys Academy

je Alžbeta macák dobešová
Obľúbená lektorka z Rajeckých Teplíc, ktorá dokáže intuitívne nadviazať spojenie s deťmi a nenútene ich naučiť komunikovať v angličtine.
Každý rok počas leta organizuje
Summer Campy, na ktorom sa deti učia Angličtinu veselo a hravo.  Je držiteľkou TEFL certifikátu (Teaching English as a Foreign Language) a absolvovala niekoľko kurzov v Teacher Training Academy –  Kids English Theatre a v ďalšom vzdelávaní stále pokračuje.

Miluje cestovanie a vďaka nemu spoznala množstvo kultúr, náboženstiev, krajín a skvelých ľudí, s ktorými je stále v kontakte. A práve vďaka angličtine môže spolupracovať s ľuďmi z celého sveta.
Skúsenosti s detským svetom
začala získavať už od svojich 13 rokov, kedy sa stala teta a trávila kopec času s 5 neterami a s 5 synovcami. Pracovala s deťmi aj v USA, Kanade, Brazílii a študovala okrem Slovenska aj v Portugalsku. Vyučovala škôlkárov aj v jazykovej škole na Slovensku a usporiadala tábor pre deti aj na Ukrajine. Je presvedčená, že čím skôr deti začnú s cudzím jazykom, tým lepšie a ľahšie sa ho naučia.

Jej mottom je:
“Chceme inšpirovať deti, aby boli inšpiráciou pre druhých.”

Vďaka cestovaniu spoznala, aké je dôležité vedieť použiť jazyk v praxi, a práve preto chce pomôcť aj iným vybudovať si túto znalosť.