FAQ

nenašli ste, čo ste hľadali?

Zodpovedali sme vám na najčastejšie otázky 🙂

Deň a čas skupinových hodín si dohodneme v prvý septembrový týždeň po spoločnej komunikácii. Časy kurzov bývajú zvyčajne v poobedňajších hodinách medzi 14:30 a 19:30.

Deň a čas individuálnych hodín si vyberie rodič v priebehu kurzu, podľa toho, kedy mu to vyhovuje cez našu virtuálnu akadémiu podľa dostupnosti lektora.

Kombinácia skupinových a individuálnych hodín je najlepšia, aby sme dosiahli želané výsledky pričom každá hodina navyše je výborná. Po skúsenostiach vieme povedať, že tie deti, ktoré využili možnosť individuálnych hodín dosahovali lepšie výsledky ako tie, ktoré navštevovali iba skupinové hodiny. Za celý kurz máte nárok na 9 individuálnych online hodín, pričom odporúčame si ich naplánovať tak, aby bola 1 individuálna hodina za mesiac.

V priebehu jesenných, vianočných, veľkonočných prázdnin, štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja sa výučba v Bettys Academy nekoná. V priebehu školských prázdnin jarných sa výučba v Bettys Academy koná.

Nie. Na hodiny je povinné sa prihlásiť prostredníctvom PC alebo notebooku, nie cez mobilné telefóny a tablety, nakoľko to znižuje kvalitu výučby.

Máte nárok na vrátenie peňazí. Ak by ste kedykoľvek počas prvých 14 dní zistili, že kurz nie je pre Vaše dieťa alebo nie je to niečo, čo ste očakávali, vrátime vám peniaze v plnej výške. 

Na výučbu používame virtuálnu akadémiu Learncube. Každý rodič s dieťaťom má svoje prihlasovacie údaje. V akadémii máte prehľad o všetkých vašich hodinách a zároveň prostredníctvom tejto akadémie si rezervujete aj online individuálne hodiny. Každá hodina sa vyučuje vo virtuálnej triede, ktorá je určená na online výučbu cudzích jazykov. Prihlasovacie údaje do virtuálnej akadémie dostanete prvý septembrový týždeň.

E-book ZDARMA

Ako môžete doma začať s angličtinou s predškolákmi? (príručka pre rodičov) 📥

  Získajte ZDARMA príručku plnú stratégií na podporu jazykového rozvoja vášho dieťaťa v angličtine od mala. Okrem praktických tipov, vysvetlení a rád, e-book obsahuje aj špeciálne navrhnuté vzdelávacie materiály a aktivity v angličtine:

  • omaľovánky,
  • pexeso,
  • interaktívne hry na naučenie sa slovnej zásoby,
  • štítky na označenie predmetov v domácnosti,
  • obrázkové karty (flash cards),
  • recept,
  • plagát o počasí.
  ebook v2 final titulka
  IMG 0230 1