KURZY

Online anglické kurzy pre deti vo veku od 5 do 10 rokov

Žiadne nudné lekcie! Hravá výučba plná zábavy 🤩

Angličtinu vyučujeme deti formou, ktorá je im najprirodzenejšia. Lektori hravým spôsobom upútajú ich pozornosť a učenie angličtiny sa môže začať. 🤩
Oceňujeme individuálne schopnosti detí a využívame ich vrodený potenciál. Naši lektori učia kresbou, ukážkou, opisom, aby oslovili každý učebný typ – sluchový, zrakový, pocitový, pohybový spôsob učenia. Naše aktivity sú zamerané tak, aby si každé dieťa prišlo na to svoje.

Pohyb, tanec a hry

Pohybové aktivity spojené s gestami pomáhajú deťom zapamätať nové slovíčka  omnoho ľahšie, osvojujú fyzickú koordináciu a rozvíjajú komunikáciu.

Tvorivé dielne a pracovné listy

Vďaka pracovným listom, ktoré sú vytvorené na mieru každého kurzu, a tiež tvorivých dielní si deti rozvíjajú svoje logické myslenie a predstavivosť v anglickom jazyku. 

Počúvanie, spievanie a rozprávanie

Vo všetkých našich aktivitách nájdete mnoho piesní, rýmovačiek, kde deti pracujú na porozumení, koncetrácii a zvyšovanie slovnej zásoby.

Pozrite si video ukážku!

Charizmatickí lektori, ktorí milujú to, čo robia

Ich výučba vyzerá navonok ako veľká hra, ale v skutočnosti využívajú moderné a overené metódy.

Naše online kurzy sú vytvorené podľa európskeho referenčného rámca pre jazyky (CEFR). Môžete si byť istí, že sa držíme európskeho štandardu, ktorý vraví, čo by sa mali deti naučiť, aby používali jazyk na komunikáciu, aké vedomosti a zručnosti by mali nadobudnúť, aby boli komunikačne zdatní.

ako prebieha kurz?

Výučba prebieha v online triede (na výučbu používame aplikáciu LEARNCUBE) a maximálny počet v skupine sú 4 deti.

 • 2 x za týždeň miniskupinové hodiny

  Dvakrát do týždňa sa stretneme vo virtuálnej triede, kde sa spoločne zabavíme s vašimi deťmi, a popritom ich vyučujeme anglický jazyk nenútenou formou. Za celý kurz sa stretneme na 72 skupinových online hodinách.

 • 1 x za mesiac individuálna online hodina

  Za celý kurz sa stretneme na 10 individuálnych online hodinách.

 • Intenzívnych 40 minút

  Hodiny trvajú 40 minút, kedy vieme efektívne využiť pozornosť detí (po 30 minútach detská pozornosť prudko klesá).

 • 2 semestre

  Online kurz je rozdelený do dvoch semestrov - zimný semester (september, október, november, deceber, január), letný semester (február, marec, apríl, máj, jún)

 • Od septembra do júna

  Online kurz pre deti v Betty's Academy trvá 10 mesiacov, pričom v priebehu prázdnin, štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja sa výučba nekoná.

 • Interaktívny Bettys Academy kufrík

  Na začiatku kurzu vám pošleme kufrík. Obsahuje interaktívne materiály, ktoré sú vyskladané podľa témy levela a taktiež obsahuje učebné pomôcky, ktoré slúžia aj ako podporný stimul na online výučbu.

sprevádzame vaše dieťa krok po kroku

Online anglický kurz v Betty’s Academy začína levelom 0 (5-6 ročné deti) a končia levelom 4 (9-10 ročné deti). Chcete, aby vaše dieťa začalo v Betty’s Academy ale má viac ako 6 rokov? Vhodný level pre vaše dieťa vyberieme po spoločnej konzultácii. 

Little Treasure Hunters

Level 0

Staneme sa pirátmi, 🏴‍☠️ ktorí hľadajú poklad. 💎 Budeme dostávať indície, na základe ktorých, nájdeme poklad, ktorý bol ukrytý v dávnych časoch. 🤩

Early Travelers

Level 1

Zbaľme kufre a vycestujme na dobrodružnú cestu učenia angličtiny, kde spoznáme 8 krajín sveta – Španielsko,🇪🇸 Čínu,🇨🇳 Taliansko,🇮🇹 Austráliu,🇦🇺 Thajsko,🇹🇭 Indiu,🇮🇳 Anglicko 🇬🇧 a Brazíliu. 🇧🇷

Global Explorers

Level 2

Poďme na dobrodružnú cestu učenia angličtiny, kde spoznáme 7 kontinentov sveta.🌎 Zoznámime sa s prírodou 🌲 a ľuďmi, 🧑🏿‍🤝‍🧑🏽 ktorí tam žijú.

Life Explorers

Level 3

Spoznáme rôznych ľudí z rôznych krajín. Zoznámime sa s ich tradíciami, kultúrou a zaujímavosťami. Navštívime krajiny ako Francúzsko , 🇫🇷 Japonsko, 🇯🇵 Kanada, 🇨🇦 Keňa, 🇰🇪 Mexiko, 🇲🇽 Portugalsko, 🇵🇹 Izrael 🇮🇱 a Nepál 🇳🇵. Zistíme, že na celom svete sú rôzni ľudia s rôznymi zvyklosťami. Zistíme, že každý z nás je jedinečný. 🧑🏿‍🤝‍🧑🏽

Earth's Protectors

Level 4

Navštívime krajiny ako USA 🇺🇸, Antarktída 🇦🇶, Čína 🇨🇳 a Brazília🇧🇷. Budeme riešiť problémy a následne, čo môžeme spraviť preto, aby sme malými krôčkami prispeli k záchrane našej planéty. 🌎

Nech je angličtina hrou!

Interaktívny Betty's Academy kufrík

Pre ešte veselšiu výučbu angličtiny 🤩

Na začiatku každého kurzu vám pošleme tematický Betty’s Academy kufrík. Obsahuje interaktívne materiály, ktoré sú vyskladané podľa témy levela. Aj vďaka nemu sa deti aktívne zapoja do učenia. Betty’s Academy kufrík nám pomáha vytvoriť v online výučbu tak, aby to deti čo najviac bavilo.

ROBÍME TO INAK, ROBÍME TO PRIRODZENE

Spoznajte nenútenú formu učenia anglického jazyka. 😇

Žiadne… ⛔

Ale naopak… ✅

Myslíte si, že online kurz nie je pre vaše dieťa? 🤔

Možno vás inšpirujú rodičia, ktorí sa zapojili do našich kurzov.
Zistili  totiž, že im prinášajú tieto výhody:

ODBER NOVINIEK 📥 ✍️

Prihláste sa na odber noviniek a staňte sa súčasťou Betty’s Academy. Budete mať bezplatný prístup k jedinečným informáciám, ktoré budú doručené s 💗 do vašej emailovej schránky.

  Ďakujeme vám za každú recenziu a spätnú väzbu 🙏

  Čo hovoria na online kurzy rodičia?

  Rozhovor s Anetkinou mamou

  Vo videu vám Anetkina mama prezradí, prečo si vybrala nás, čo oceňuje na kurze a či sa páči jej Anetke na online vyučovaní.

  Prečítajte si aj ďalšie reakcie rodičov na náš kurz

  stále váhate, či sú kurzy pre vaše dieťa vhodné?

  Online anglické kurzy NIE SÚ vhodné, ak…

  ✅ Online anglické kurzy SÚ vhodné, ak…

  Nenašli ste, čo ste hľadali?

  Zodpovedali sme vám na najčastejšie otázky 🙂

  Ako bude moje dieťa zvládať online hodiny, ktoré sú 100% po anglicky?

  Na výučbu používame interaktívne pomôcky, ktoré uľahčujú pochopenie danej slovnej zásoby. Nemusíte sa ničoho báť:) Hodiny sú interaktívne a dieťa intuitívne pochopí, čo sa od neho očakáva.

  Kedy sa uskutočňujú skupinové hodiny?

  Deň a čas skupinových hodín si dohodneme v prvý septembrový týždeň po spoločnej komunikácii. Časy kurzov bývajú v poobedňajších hodinách medzi 14:30 a 19:30. Staršie deti majú kurzy v neskorších hodinách ako mladšie.

  Kedy sa uskutočňujú individuálne hodiny?

  Deň a čas individuálnych hodín si vyberie rodič v priebehu kurzu, podľa toho, kedy mu to vyhovuje prostredníctvom našej virtuálnej akadémie podľa dostupnosti lektora. 

  Na čo sú individuálne hodiny, keď máme skupinové? Je potrebné byť aj na nich?

  Kombinácia skupinových a individuálnych hodín je najlepšia, aby sme dosiahli želané výsledky pričom každá hodina navyše je výborná. Po skúsenostiach vieme povedať, že tie deti, ktoré využili možnosť individuálnych hodín dosahovali lepšie výsledky ako tie, ktoré navštevovali iba skupinové hodiny. Za celý kurz máte nárok na 10 individuálnych online hodín, pričom odporúčame si ich naplánovať tak, aby bola 1 individuálna hodina za mesiac.

  Koná sa výučba počas prázdnin?

  V priebehu jesenných, vianočných, veľkonočných prázdnin, štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja sa výučba v Bettys Academy nekoná. V priebehu školských prázdnin jarných sa výučba v Bettys Academy koná. 

  Môže mať moje dieťa tablet alebo mobil?

  Nie. Na hodiny je povinné sa prihlásiť prostredníctvom PC alebo notebooku, nie cez mobilné telefóny a tablety, nakoľko to znižuje kvalitu výučby.

  Akú komunikačnú platformu používate na výučbu?

  Na výučbu používame virtuálnu akadémiu Learncube. Každý rodič s dieťaťom má svoje prihlasovacie údaje. V akadémii máte prehľad o všetkých vašich hodinách a zároveň prostredníctvom tejto akadémie si rezervujete aj online individuálne hodiny. Každá hodina sa vyučuje vo virtuálnej triede, ktorá je určená na online výučbu cudzích jazykov. Prihlasovacie údaje do virtuálnej akadémie dostanete prvý septembrový týždeň.

  Čo sa stane, keď má moje dieťa vyššiu, resp. nižšiu úroveň angličtiny?

  Pred prihlásením dieťaťa do kurzu budeme mať spoločnú konzultáciu a zistíme, ktorý level je pre vaše dieťa ten najlepší. Táto konzultácia slúži na zodpovedanie všetkých otázok a očakávaní. Pre nás je veľmi dôležiá transparentnosť a preto, každý nový klient je povinný si zarezervovať online stretnutie pred tým, ako prihlási dieťa na kurz.

  Čo sa stane, keď zistíme, že nám online výučba nevyhovuje?

  Máte nárok na vrátenie peňazí. Ak by ste kedykoľvek počas prvých 14 dní zistili, že kurz predsa len nie je pre vaše dieťa, vrátime vám peniaze v plnej výške. Registračný poplatok (hodnota kufríka a materiálov) sa nevracia. 

  Waiting List

  Prihlasovanie na kurz je uzavreté

  Zadajte svoj e-mail nižšie a my vás budeme kontaktovať akonáhle spustíme prihlasovanie na nový šk. rok 2024/2025.

  Upozornenie: Možnosť prihlásenia len do naplnenia kapacít kurzov.