VIAC O KURZOCH TU

Anglický denný letný tábor v Rajeckých Tepliciach je už plne obsadený.

summer camp 2022

Zabezpečíme vašich deťom leto, na ktoré budú radi spomínať:)

Téma tohtoročného tábora "pod morom"

under the sea

S deťmi sa spoločne vydáme na cestu okolo sveta, kde prebádame všetky oceány a ich hlbiny,  navštívime tajuplné ostrovy a indície nám ukážu, kde sa nachádza poklad, ktorý ukryli piráti v dávnych časoch.:)

0 +

Rokov skúsenosti

0 +

Deti

0 %

Spokojnosť

čo o nás povedali rodičia

Máte otázky? Prečítajte si najčastejšie otázky a odpovede.

otázky a odpovede

Ak dieťa ochorie pred začatím tábora, suma vám bude vrátená v plnej výške. V prípade, že dieťa ochorie počas tábora v prvých dvoch, bude vám vrátená alikvótna časť. V prípade, že dieťa ochorie v 3. 4. alebo 5. dni tábora, sumu nevraciame.

Uprednostňujeme kvalitu nad kvantitou a preto v jednom termíne nie je viac ako 22 detí. Deti sú viac zapojené do každej činnosti, a my dávame osobitnú pozornosť každému dieťaťu. 

To vôbec nevadí:) Počas celého tábora komunikujeme primárne po anglicky, no netreba sa báť, pretože na tábore sú aj lektori, ktorí rozprávajú po slovensky. Deti sa tak cítia bezpečne a majú istotu. Pri výučbe používame pomôcky, ktoré ju robia hravou a veselou. Ku každému dieťaťu pristupujeme individuálne a venuje sa mu osobitá pozornosť. 

Za celým Summer Campom stojí tím pedagógov a lektorov, ktorí sa už teraz nevedia dočkať, ako zabezpečia vašim deťom to najlepšie leto plné dobrodružstva a zábavného vzdelávania.

Áno, nie je problém. My vám vystavíme faktúru a potvrdenie o účastí vášho dieťaťa na tábore.

prihláste vaše dieťa teraz

Počet miest na Summer Camp je limitovaný. Tento rok máme k dispozícii 3 termíny, ktoré sa zvyčajne rýchlo naplnia. Neváhajte a vyplňte prihlášku teraz. Platbu môžete uskutočniť neskôr.

Ak by ste mali akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať na náš email: info@bettysacademy.com alebo na tel. čísle +421 910 392 470.