LEVEL 1

Interaktívne online hodiny angličtiny

pre deti 1. ročníka základnej školy
(6 - 7 rokov)

Early Travelers

V tomto leveli zbalíme kufre a vycestujeme na dobrodružnú cestu učenia angličtiny, kde spoznáme 8 krajín sveta – Španielsko, Čínu, Taliansko, Austráliu, Thajsko, Anglicko a Brazíliu.
Zoznámime sa s ich tradičným jedlom, počasím, prírodou a zaujímavými miestami. 

Prehĺbime komunikačné zručnosti detí v cudzom jazyku a postupne budeme upevňovať ich základy angličtiny. 

Navyše z každého štátu si odnesú nálepku, ktorú si nalepia do ich cestovného pasu.

Chcete vedieť viac, čo sa vaše dieťa naučí?

Spoznajte, čo sa vaše dieťa naučí po anglicky za 9 mesiacov hravo, zábavne a efektívne. 

ako prebieha kurz?

Výučba prebieha v online virtuálnej triede
Maximálny počet žiakov v skupine sú 3 deti

 • 2 x za týždeň

  Dvakrát do týždňa sa stretneme vo virtuálnej triede, kde sa spoločne zabavíme s vašimi deťmi, a popritom ich vyučujeme anglický jazyk nenútenou formou.

 • Intenzívnych 30 minút

  Hodiny trvajú 30 minút, kedy vieme efektívne využiť pozornosť detí (po 30 minútach detská pozornosť prudko klesá). Za celý kurz sa stretneme na 64 online hodinách.

 • 1 x za mesiac individuálna online hodina

  Táto online hodina slúži pre dieťa aj rodiča. Je to čas, kde sa rodič môže spýtať prípadné otázky a zhodnotíme pokrok dieťaťa. V prípade, že rodič nemá žiadne otázky, celá hodina je venovaná dieťaťu.

 • 3 trimestre

  Online kurz je rozdelený do troch trimestrov - jesenný semester (september, október, november), zimný semester (december, január, február), jarný semester (marec, apríl, máj).

 • Od septembra do mája

  Online kurz pre deti v Bettys Academy trvá 9 mesiacov, pričom v priebehu prázdnin, štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja sa výučba nekoná.

 • Interaktívny Bettys Academy kufrík

  Na začiatku každého kurzu vám pošleme kufrík. Obsahuje interaktívne materiály, ktoré sú vyskladané podľa témy levela a taktiež obsahuje učebné pomôcky a hry, ktoré slúžia aj ako podporný stimul pre rodičom a ich deti na doma (mimo online hodín).

Chcete malú ochutnávku?

Spoznajte, ako prebiehajú naše kurzy. Pozrite si ukážku lekcie.

Cena

Za kurz sa platí vopred
a je len na vás, či zvolíte mesačnú platbu alebo platbu za trimester.

Harmonogram platieb
Prvú platbu je potrebné zaplatiť do 3 dní od zaslania prihlášky. Ďalšie platby sa automaticky budú strhávať z vašej platobnej karty od októbra do mája každý mesiac (v prípade mesačnej platby za kurz) a od decembra každé tri mesiace (v prípade platby za trimester).

Mesiac

Platba každý mesiac
79 Mesačná platba
 • 64 skupinových hodín
 • 9 individuálnych hodín
 • Učebné pomôcky na online výučbu
 • Učebné pomôcky na doma
 • Jedinečná učebná osnova

3 mesiace

Platba každé 3 mesiace
79
72 Spolu 216 € pri platbe každé 3 mesiace.
 • 64 skupinových hodín
 • 9 individuálnych hodín
 • Učebné pomôcky na online výučbu
 • Učebné pomôcky na doma
 • Jedinečná učebná osnova
Ušetríte

ako vyučujeme?

Angličtinu vyučujeme deti formou, ktorá je im najprirodzenejšia:

KRESBOU | UKÁŽKOU | OPISOM

Takto naši lektori hravým spôsobom upútajú ich pozornosť a oslovia každý učebný typ – sluchový, zrakový, pocitový i pohybový spôsob učenia. Naše aktivity sú zamerané tak, aby si každé dieťa prišlo na to svoje.

Kurzy sú vytvorené podľa európskeho referenčného rámca pre jazyky (CEFR)

Môžete si byť istí, že sa držíme európskeho štandardu, ktorý vraví, čo by sa mali deti naučiť, aby používali jazyk na komunikáciu, aké vedomosti a zručnosti by mali nadobudnúť, aby boli komunikačne zdatní

Aj za týmto kurzom stoja

Autorka Bettys Academy:

Alžbeta Macák Dobešová je obľúbená lektorka z Rajeckých Teplíc, ktorá dokáže intuitívne nadviazať spojenie s deťmi a nenútene ich naučiť komunikovať v angličtine.
Každý rok počas leta organizuje Summer Campy, na ktorom sa deti učia Angličtinu veselo a hravo.  Je držiteľkou TEFL certifikátu (Teaching English as a Foreign Language) a absolvovala niekoľko kurzov v Teacher Training Academy –  Kids English Theatre a v ďalšom vzdelávaní stále pokračuje.

Ale predovšetkým ...

Čo šepkajú rodičia o Bettys Academy?

máte záujem o kurz?

Dajte vašim deťom šancu na lepší život

vďaka interaktívnemu kurzu angličtiny

Prihlasovanie na školský rok 2022/2023 je uzavreté. Zadajte svoj e-mail nižšie a my vás budeme kontaktovať, akonáhle spustíme prihlasovanie na školský rok 2023/2024. 

  EARLY TRAVELERS

  An Introduction to Planet Earth

  1. We’re Going to…Spain! – Introduction to Spain, Greetings, Flags, Major Cities, Food & Drink, Weather, Important Places, Things to Do, What to Pack, Flight Booking,
  2. We’re Going to…China! – Introduction to China, Greetings, Flags, Major Cities, Food & Drink, Weather, Important Places, Things to Do, Animals, What to Pack,
  3. We’re Going to…Italy! – Introduction to Italy, Greetings Flags, Major Cities, Food & Drink, Weather, Important Places, Things to Do, What to Pack, How to Get There,
  4. We’re Going to…Australia! – Introduction to Australia, Greetings, Flags, Major Cities, Food & Drink, Weather, Important Places, Things to Do, Animals, What to Pack,
  5. We’re Going to…Thailand! – Introduction to Thailand, Greetings, Flags, Major Cities, Food & Drink, Weather, Important Places, Things to Do, Animals, What to Pack,
  6. We’re Going to…India! – Introduction to India, Greetings Flags, Major Cities, Food & Drink, Weather, Important Places, Getting Around, What to Pack, Exploring Senses,
  7. We’re Going to…England! – Introduction to England Greetings Flags Major Cities, Food & Drink, Weather, Important Places, Things to Do, Animals, What to Pack, 
  8. We’re Going to…Brazil! – Introduction to Brazil, Greetings, Flags, Major Cities, Food & Drink, Weather, Important Places, Things to Do, Animals, What to Pack.